Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Bossman
Member
Od: 01.2006
Offline
#
2042
19.07.2011, 12:48
CH.
napisał(a):
reszta
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...nowanie/49753/
Glazik
napisał(a):
Grzyby zbieraja
?
Masz
koleszko
(
edit by: złosliwy korektor
koleżko
) rację właśnie grzybobranie Łotysze sobie urządzili przed meczem
http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Na...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez FraMat : 19.07.2011 o godz. 13:52.
Bossman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bossman
Odwiedź stronę domową użytkownika Bossman!
Znajdź inne posty napisane przez Bossman