Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2041
Stary 19.07.2011, 12:29
Ogólnie nasz ławka wygląda coraz lepiej. W pierwszym meczu z różnych powodów poza kadrą było 3 ważnych w zeszłym sezonie piłkarzy: Kirm i Jirsak oraz Diaz. Wiadomo, że Diaz nie przyszedł tu na ławę, podobnie jak Kirm nie da raczej się wygryźć z podstawowej 11 jak będzie w pełni zdrowy. Zatem przed kolejną rundą, jak nie będzie teraz jakiejś megawtopy, możemy mieć całkiem silną kadrę i ktoś z podstawowej 11 z zeszłego sezonu znajdzie się na ławce albo i poza meczową kadrą... Nic dziwnego, że w związku z tym nie ma miejsca dla Burego i Mąki.
Odpowiedz cytując