Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ping
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
22793
19.07.2011, 12:23
Jade z kumplami dzis na mecz , z Brzeszcz kolo Oswiecimia , i mam pytanie gdzie teraz najszybciej bede w stanie znalesc w miare blisko stadionu jakis parking albo miejsca gdzie mozna stanac?
ping
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ping
Znajdź inne posty napisane przez ping