Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19214
Stary 19.07.2011, 12:22

Jak ukończą budowe stadionu w 100%,powinni pomalować te betonowe ściany,wtedy stadion nabrał by nowego blasku i nie wyglądał tak "surowo"
Odpowiedz cytując