Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kieu
Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline
#
2039
19.07.2011, 12:09
Teqcontroller
napisał(a):
Chyba został Marko zgłoszony do II rundy , jeśli ją przejdziemy to w III będzie mógł Diaz zagrać ?
Przed III rundą zgłaszana jest nowa lista, więc tak.
Si Deus nobiscum
,
quis contra nos
?
kieu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kieu
Znajdź inne posty napisane przez kieu