Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19213
Stary 19.07.2011, 12:03
rafalek napisał(a):Wyświetl post
No ale mecz na telebimie to głupota - po to się idzie na stadion, żeby nie oglądać meczu w TV...tam powinien być zegar, statystyki i wyskakiwać wyniki innych, równoległych spotkań. Ew. przed meczem wyniki spotkań poprzednich, tabela ligowa i tyle..no i oczywiście komunikaty klubu do kibiców odnośnie bezpieczeństwa na stadionie, czy coś w tym stylu..
W Poznaniu w meczu z nami w drugiej połowie długimi fragmentami był pokazywany mecz wraz z powtórkami i w sumie świetna sprawa. Telebim powinien być maksymalnie wykorzystywany, bo jeśli ma służyć jako tablica wyników to nie widzę potrzeby na takie wydatki.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując