Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19212
Stary 19.07.2011, 11:59
No ale mecz na telebimie to głupota - po to się idzie na stadion, żeby nie oglądać meczu w TV...tam powinien być zegar, statystyki i wyskakiwać wyniki innych, równoległych spotkań. Ew. przed meczem wyniki spotkań poprzednich, tabela ligowa i tyle..no i oczywiście komunikaty klubu do kibiców odnośnie bezpieczeństwa na stadionie, czy coś w tym stylu..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując