Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3942
Stary 19.07.2011, 11:48
Czy ktoś z was był w Kołobrzegu i zna jakaś przyjemną knajpkę, w której można obejrzeć mecze polskich drużyn w pucharach oraz mecze ligowe?
Odpowiedz cytując