Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2032
Stary 19.07.2011, 10:47
Najpierw jest mecz ze Skonto. Ci też będą mieli ciśnienie na wygraną, a jeśli nasi się rozluźnią, to nie chcę myśleć jak skończymy. Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciał by Wiślacy byli dziś wieczorem w chwale na ustach całego narodu (przynajmniej ludzi zainteresowanych piłką).

Osobiście nie nastawiam się dziś na wysokie zwycięstwo. Serce by chciało, ale po wcześniejszych eliminacjach już wiadomo, że różnie może się skończyć. Nie piszcie w kółko że wtedy graliśmy na SS i w Sosnowcu i dlatego wtopili, bo gwiazdeczki i przy pełnym stadionie przegrały z Polonią w 30kolejce przy R22.

Zachować spokój i umiarkowany optymizm.

WISŁA DO BOJU!!! PO ZWYCIĘSTWO!
Odpowiedz cytując