Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19207
Stary 19.07.2011, 10:46
wanol napisał(a):Wyświetl post
"Docelowo na ekranach będzie można prezentować obrazy z kamer TV."

Czyli póki co nie ma co liczyć na obraz z kamer... Po prostu mamy teraz większy i fajniejszy zegar.
Nawet w Gorzowie na DPŚ leciała transmisja na telebimach. A u nas nie będzie
Odpowiedz cytując