wanol napisał(a):

"Docelowo na ekranach będzie można prezentować obrazy z kamer TV."
Czyli póki co nie ma co liczyć na obraz z kamer... Po prostu mamy teraz większy i fajniejszy zegar.
|
Nawet w Gorzowie na DPŚ leciała transmisja na telebimach. A u nas nie będzie
