Mareq napisał(a):

4200 w jeden dzień ?
Nie sądzę.
Maks 18 tys będzie.
Biorąc pod uwagę etap rozgrywek i przeciwnika , to 16-18 tys jest dobrą liczbą.
Nie licząc Dinama które praktycznie rozdawało bilety (ich cena była symboliczna) , to żaden mecz w II rundzie nie obfitował w większą liczbę widzów i raczej żaden już nie będzie.
|
Po cichu liczyłem na pucharową gorączke i komplet ale i tak jest nieżle. Najbardziej się trzeba cieszyć porównaniem:
Wisla - Skonto 2001:
Ryga (ilość Wiślaków): 58 osób
Kraków: około 5 tys (młyn był wielkości dziesiątki wypełnionej do barierki tej co była w połowie)
Wisła - Skonto 2011:
Ryga: prawie 1 tys.
Kraków: pewnie ok 17-18 tys.
jak chodzi o wyjazd to wzrost frekwencji o prawie 2000 % !
jak chodzi o mecz u siebie to około 350%
w tym roku skonto "zawiodło"... ostatnio to chyba z 50 ich było z tego co pamiętam.