Darkh napisał(a):

|
z tego co wiem to kupują w Krak-sporcie, Nike ma tylko Reprezentację... ze względu na niefajne doświadczenia ze współpracy z klubami w Polsce, nie ma żadnej drużyny klubowej...
|
a Warta Poznan ?
Uran- po prostu mamy zbyt wysokie mniemanie o sobie. Na przykładzie koszulek widać gdzie jest Zachód a gdzie my.