Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Ireland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2207
Stary 19.07.2011, 10:32
lord damien napisał(a):Wyświetl post
Co do Zagłębia to chyba od ubiegłego sezonu Nike dostarcza im sprzęt, a nie na własną rękę.
z tego co wiem to kupują w Krak-sporcie, Nike ma tylko Reprezentację... ze względu na niefajne doświadczenia ze współpracy z klubami w Polsce, nie ma żadnej drużyny klubowej...
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Odpowiedz cytując