Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wanol
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
19205
19.07.2011, 10:31
"Docelowo na ekranach będzie można prezentować obrazy z kamer TV."
Czyli póki co nie ma co liczyć na obraz z kamer... Po prostu mamy teraz większy i fajniejszy zegar.
wanol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wanol
Znajdź inne posty napisane przez wanol