Mareq napisał(a):

4200 w jeden dzień ?
Nie sądzę.
Maks 18 tys będzie.
Biorąc pod uwagę etap rozgrywek i przeciwnika , to 16-18 tys jest dobrą liczbą.
Nie licząc Dinama które praktycznie rozdawało bilety (ich cena była symboliczna) , to żaden mecz w II rundzie nie obfitował w większą liczbę widzów i raczej żaden już nie będzie.
|
4200 możliwe z tej racji, że przecież wczoraj bodajże sprzedali 3800 a wiadomo, że dziś dzień meczu i może więcej osób z daleka przyjechać. Podawali że w niedziele było 12000 sprzedanych. Jak się mylę to poprawcie
