Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19203
Stary 19.07.2011, 10:25
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
2 telebim już działa!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._juz_dzialaja/
Cytat:
jednoczesne wyświetlanie na ekranie obrazu z zewnętrznych źródeł na przykład obraz z kamery, TV, strumienie video, informacje z Internetu
Czyli co, będzie transmisja "na żywo" albo chociaż powtórki?
Odpowiedz cytując