Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3938
Stary 19.07.2011, 09:51
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
a trzeba sie zarejestrowac na ipli aby ogladac mecz i najwazniejsze pytanie czy poza granica Polski wogole pojdzie mi transmisja ?bo jak chcialem obejrzec pierwszy mecz to wyskoczyl komunikat ze odtworzenie materialu jest mozliwe tylko na terytorium Polski
Za granicą nie obejrzysz trasmisji przez IPLA
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując