vip2008 napisał(a):

a trzeba sie zarejestrowac na ipli aby ogladac mecz i najwazniejsze pytanie czy poza granica Polski wogole pojdzie mi transmisja ?bo jak chcialem obejrzec pierwszy mecz to wyskoczyl komunikat ze odtworzenie materialu jest mozliwe tylko na terytorium Polski
|
Za granicą nie obejrzysz trasmisji przez IPLA