HEDu napisał(a):

Jeż i Bruno ok ok, reszta
|
Sikorski potrafi grac w piłke bez dwóch zdań ,no i ten Cani ściągniety z Palermo to też nie jest przypadkowy zawodnik tak jak Sulates z Sigmy Ołomuniec oraz Bonin.
Zieliński to fachowiec i będą groźni dla każdego.