Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14510
Stary 19.07.2011, 09:28
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Jeż i Bruno ok ok, reszta
Sikorski potrafi grac w piłke bez dwóch zdań ,no i ten Cani ściągniety z Palermo to też nie jest przypadkowy zawodnik tak jak Sulates z Sigmy Ołomuniec oraz Bonin.
Zieliński to fachowiec i będą groźni dla każdego.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.07.2011 o godz. 09:42.
Odpowiedz cytując