Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14509
Stary 19.07.2011, 08:53
wiadomo co ze Smolarkiem ?

Dokąd przechodzi ? Ponoć Wojciechowski dał mu pozwolenie żeby sobie szukał klubu.
Bo Ebi przecież nie będzie biegał w klubie kokosa
Odpowiedz cytując