dulli78 napisał(a):

Dzięki ci, o łaskawco. Wydarzenie epokowe w skali Polski - w BB mają już sektor dla gości!
|
Zbędny sarkazm. Zwłaszcza w naszym (kibiców Wisły) przypadku, bo u nas też nie zawsze był piękny stadion (zresztą dalej nie jest, ale to kwestia gustu) i średnio co drugi sezon nie wpuszczaliśmy kibiców gości. A pamiętam też różne prowizorki, przenośne trybuny itp.
Z tego co pamiętam, to miasto B-B zdeklarowało się do wybudowania stadionu za 2-3 lata. Już nawet projekt jest i przetarg był ogłoszony, ale jakieś tam problemy się pojawiły.
pozdr