Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3936
Stary 19.07.2011, 06:46
Angmir napisał(a):Wyświetl post
(...)
Trzeba byc niezłym Łosiem zeby za gdzie indziej darmową transmisję bulić 5 zł - jeszcze żeby Ipla była bardziej "legalna" w przeciwieństwie do reszty internetu - nie jest ...
Trzeba być niezłym Łosiem, żeby uważać, ze IPLA jest tak samo legalna, jak wszystkie pozostałe "źródła" transmisji. Ipla jest jedynym legalnym miejscem w internecie, gdzie można oglądać transmisję. Z tego też powodu (ograniczenia licencyjne) usługa ta jest dostępna tylko w Polsce.

Osobna kwestia to nasze nastawienie - czy nagradzać Polsat za jego politykę kodowania naszych meczów, przy jednoczesnym puszczaniu meczów "ich" Śląska w kanale otwartym. Efekt - w przypadku pierwszego meczu Wisłę ze Skonto oglądało ok 450 tys. osób, a Śląsk z Dundee - 1,1 mln.
(ciekawe czy nad naszym stadionem też dziś będzie latał helikopter...)

Choć akurat w przypadku meczu w Krakowie taka polityka powinna wyjść Wiśle wyjść na dobre. Więcej osób zdecyduje się przyjść na stadion.
Odpowiedz cytując