Angmir napisał(a):

(...)
Trzeba byc niezłym Łosiem zeby za gdzie indziej darmową transmisję bulić 5 zł - jeszcze żeby Ipla była bardziej "legalna" w przeciwieństwie do reszty internetu - nie jest ...
|
Trzeba być niezłym Łosiem, żeby uważać, ze IPLA jest tak samo legalna, jak wszystkie pozostałe "źródła" transmisji.
Ipla jest jedynym legalnym miejscem w internecie, gdzie można oglądać transmisję. Z tego też powodu (ograniczenia licencyjne) usługa ta jest dostępna tylko w Polsce.
Osobna kwestia to nasze nastawienie - czy nagradzać Polsat za jego politykę kodowania naszych meczów, przy jednoczesnym puszczaniu meczów "ich" Śląska w kanale otwartym. Efekt - w przypadku pierwszego meczu Wisłę ze Skonto oglądało ok 450 tys. osób, a Śląsk z Dundee - 1,1 mln.
(ciekawe czy nad naszym stadionem też dziś będzie latał helikopter...)
Choć akurat w przypadku meczu w Krakowie taka polityka powinna wyjść Wiśle wyjść na dobre. Więcej osób zdecyduje się przyjść na stadion.