Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22783
Stary 19.07.2011, 00:20
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Doradźcie mi.

Czy lepiej kupić garnitur w jakimś sklepie "firmowym" typu Vistula czy Zara czy uszyć na miarę u krawca?
Chodzi oczywiście o prezencję tego garniaka oraz jakość wykonania.


I pytanie z całkiem inne beczki. Był ktoś w pijalni wódki i piwa na Rynku? wiem że ceny to 4i 8 zeta. Piwo za 4 to 0,3l czy normalnie półlitrowe? I jak sprawa z wódką? Co serwują i w jakiej ilości?
Zare w ogole wy.......,poczawszy od butow a konczac na garniturach syf.

Vistule moge Ci śmiało polecić.Maja bardzo dobre garnitury.Zarówno w salonach Vistula ,jak i Lantier (droższe). Jak potrzebujesz gajer na dluzszy czas to zagladnij do Lantiera,ceny sa wyzsze ale i jakosc wykonania lepsza.
Aaa ! Vistula też szyje na miare. Jak Ci zaden gotowiec nie spasi to chyba swego czasu na placu boh. getta robili szycie na miare w salonie
Tylko ze taka zabawa w szycie na miare to kilka tys Cie wyniesie.
pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 19.07.2011 o godz. 00:24.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując