Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19197
Stary 19.07.2011, 00:16
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Ale to akurat by dla nas bylo swietne ! Moze jakby byl obciach to by szybciej z tym zrobili

PS. O jakim swiecie mowisz, Łotewskim? Jesli bysmy grali np w 4 rundzie z Kopenhaga czy BATE to ok, ale z ilu dziennikarzy z Rygi przyjedzie? Pewnie tyle co ich kibicow - 8 !

Raczej już tak ogólnoprzyszłościiowo patrzyłem, jakiś mecz w pucharach z angolami albo hiszpanami, albo mecz kadry. W ogole może jakby kadra miała grać to by się sprężyli jak przed Australią?

No ale za 500 milionów to cudów nie oczekujmy nie
Odpowiedz cytując