KaSzTaN napisał(a):

Ale to akurat by dla nas bylo swietne ! Moze jakby byl obciach to by szybciej z tym zrobili
PS. O jakim swiecie mowisz, Łotewskim? Jesli bysmy grali np w 4 rundzie z Kopenhaga czy BATE to ok, ale z ilu dziennikarzy z Rygi przyjedzie? Pewnie tyle co ich kibicow - 8 !
|
Raczej już tak ogólnoprzyszłościiowo patrzyłem, jakiś mecz w pucharach z angolami albo hiszpanami, albo mecz kadry. W ogole może jakby kadra miała grać to by się sprężyli jak przed Australią

?
No ale za 500 milionów to cudów nie oczekujmy nie
