rnandez napisał(a):

|
A u jakiegoo dostawcy? Bo np. 15MB w neostradzie jest gorsze od 2 w UPC
|
jasne


Angmir napisał(a):

|
To sobie przeczytaj ze do oglądania na DRHtv potrzebne jest 850 kb/sec. Kolega ma albo szybszego neta albo skłonność do kłamania.
|
ja mam neostradę 1 mb i tam mi nigdy nie tnie...
więc wtf? mi się wydaje, że ten koleś wcale w takiej jakości nie nadaje