Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3927
Stary 18.07.2011, 23:33
rnandez napisał(a):Wyświetl post
A u jakiegoo dostawcy? Bo np. 15MB w neostradzie jest gorsze od 2 w UPC
jasne

Angmir napisał(a):Wyświetl post
To sobie przeczytaj ze do oglądania na DRHtv potrzebne jest 850 kb/sec. Kolega ma albo szybszego neta albo skłonność do kłamania.
ja mam neostradę 1 mb i tam mi nigdy nie tnie...
więc wtf? mi się wydaje, że ten koleś wcale w takiej jakości nie nadaje
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 18.07.2011 o godz. 23:35.
Odpowiedz cytując