Angmir napisał(a):

nie pójdzie ci nawet za 200zł - to twój internet jest problemem.
Z tą prędkością wejdź sobie przed meczem na http://www.livesports.pl/ i wyszukaj jakiś link ze słabiutką jakością.
|
Glupoty wygadujesz, kolega , malo tego , ze ma 1MB, to jeszcze w Neostradzie( co daje okolo 400kb u normalneho dostawcy) Bez problemow ogladal mecze Wiselki i Barcdlony na DRHTV, nie cielo mu sie, poza GD, gdzie masa ludzi ogladala mecz.