Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1989
Member
Od: 07.2011
Offline
#
5318
18.07.2011, 22:56
Witam, ja będę pierwszy raz na meczu i chciałem się dowiedzieć czy parkingi tu przed bramkami na sektor C będą przyjmowały samochody czy będą zamknięte jutro i ile muszę być przed meczem aby było miejsce i żebym zdążył wejść.
Pozdrawiam
Wiślak1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1989
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1989