Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1989
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5318
Stary 18.07.2011, 22:56
Witam, ja będę pierwszy raz na meczu i chciałem się dowiedzieć czy parkingi tu przed bramkami na sektor C będą przyjmowały samochody czy będą zamknięte jutro i ile muszę być przed meczem aby było miejsce i żebym zdążył wejść.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując