element napisał(a):

Piszesz jakby chodził o lata 90.
Na dolę nie pisze Fiorentina, Eintracht Frankfurt, AEK Ateny czy FC Basel. Tylko Wisła Kraków. Rzeczywiście przesadziłem jeśli chodzi o Jaliensa z tą "przeszłością". On w zasadzie dołączał do nas jako podstawowy gracz AZ Alkmaar.
|
Zgadza się, ale jego kariera była już na równi pochyłej. W AZ występował raczej za zasługi i już nie dawał rady grać na satysfakcjonującym ich poziomie. W rezultacie AZ postawiło na młodszych, a Q oddano bez żalu za jakąś groszową kwotę (za darmo?).