Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2029
Stary 18.07.2011, 22:52
element napisał(a):Wyświetl post
Piszesz jakby chodził o lata 90.
Na dolę nie pisze Fiorentina, Eintracht Frankfurt, AEK Ateny czy FC Basel. Tylko Wisła Kraków. Rzeczywiście przesadziłem jeśli chodzi o Jaliensa z tą "przeszłością". On w zasadzie dołączał do nas jako podstawowy gracz AZ Alkmaar.
Zgadza się, ale jego kariera była już na równi pochyłej. W AZ występował raczej za zasługi i już nie dawał rady grać na satysfakcjonującym ich poziomie. W rezultacie AZ postawiło na młodszych, a Q oddano bez żalu za jakąś groszową kwotę (za darmo?).
Odpowiedz cytując