Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3919
Stary 18.07.2011, 22:40
jacula napisał(a):Wyświetl post
u mnie co 15 sekund mam ...CONNEECTING TO CHANEL.... na stronce DRHTV ?
za słabe łącze pewnie 1 mb ? ewentualnie słaby operator albo chwilowy pech

ja mam 2mb w NEO i przerywa tylko jak ktoś podkrada mi w domu łącze czyli starcza mniej więcej na styk.

Jeśli rzeczywiście masz net wolniejszy niż 2mb to w przyzwoitej jakości nie pooglądasz nigdzie.
Odpowiedz cytując