jacula napisał(a):

|
u mnie co 15 sekund mam ...CONNEECTING TO CHANEL.... na stronce DRHTV ?
|
za słabe łącze pewnie 1 mb ? ewentualnie słaby operator albo chwilowy pech
ja mam 2mb w NEO i przerywa tylko jak ktoś podkrada mi w domu łącze czyli starcza mniej więcej na styk.
Jeśli rzeczywiście masz net wolniejszy niż 2mb to w przyzwoitej jakości nie pooglądasz nigdzie.