tomaslfc14 napisał(a):

to taki nowy modernistyczny styl dopiero co wprowadzany na stadiony,a my jestemy jego prekursorami jak i te fantastyczne schodki "do nieba"dla dziennikarzy


polska nowa mysl architektoniczna,a pomysły to chyba sam diabeł razem z naszym śp.architektem nam podsyłają