Clanowy napisał(a):

Odnośnie ławek, to nie ma się czym jarać bo po pierwszym meczu będą do wyjeb... w kosmos.
1. Po strzeleniu gola zawodnik rezerwowy zajmujący miejsce na ławce wyskoczywszy z fotela w górę z radości:
a) mający więcej niż 1,75 cm wzrostu rozwali łeb o dach ławki
b) mający mniej niż 1,75 cm wzrostu połamie ręce wznoszone w geście triumfu
c) trener Maaskant lepiej żeby nawet nie wstawał
2. Wychodząc z fosy i mając więcej niż 1,65 cm wzrostu potrzebne będą szwy na czole po zderzeniu z dachem.
|
od podłoża do dachu odległość wynosi 220 cm.. (?)
tomaslfc14 napisał(a):

A może poczekasz aż z tym skończą? czy jednak myślisz że to tak zostanie ?
po co ten płacz o rzeczy typu schodki dla dziennikarzy czy jak wyżej.. to są rzeczy które będą zrobione. mankamenty są gdzie indziej, a nie tam. to wszystko będzie ukończone. pierdołami się zajmujecie typu deska (która wymienić na barierkę można w 5 minut) czy schodki