Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2026
Stary 18.07.2011, 22:24
Juz sam fakt ze gramy na R22 chyba kazdego podbudowywuje.

Pisze tak bo tulaczka -Sysnowiec i Levaida,Hutnik-i Karabach moglby by sie nigdy nie wydarzyc gdybysmy grali te mecze na Reymonta.Tutaj rywalom zwykle uginaja sie nogi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując