|
Mam nadzieję, że Donald Tusk nie wymięknie, tak jak wymiękł, jeśli chodzi o kiboli - powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej w Gdańsku Palikot.
.......ony sprzedawczyk. wszystkiego się łapie żeby tylko punktów nadrobić. a jak jego facjata na Rynku świeciła przez kilka tygodni o tym już zapomniał.
Kolejny do skreślenia przed wyborami...
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|