Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19186
Stary 18.07.2011, 22:07
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
To jest wejście dla zagranicznych dziennikarzy ja rozumiem? Żeby na cały świat poszło jak niedorobiony jest stadion? Żeby Majchrowski się wstydził od Japonii, aż po Portugalię
Jakby nie patrzeć, napis na tabliczce jest w dwóch językach

I akurat odczucia i emocjonalia czerwonego Jacusia są tu najmniej ważne.

Więc jak nie my - kibice, to kto? To kiedy?
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 18.07.2011 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując