Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu
Offline
#
19186
18.07.2011, 22:07
wujekWojtek
napisał(a):
To jest wejście dla zagranicznych dziennikarzy ja rozumiem? Żeby na cały świat poszło jak niedorobiony jest stadion? Żeby Majchrowski się wstydził od Japonii, aż po Portugalię
Jakby nie patrzeć, napis na tabliczce jest w dwóch językach
I akurat odczucia i emocjonalia czerwonego Jacusia są tu najmniej ważne.
Więc jak nie my - kibice, to kto? To kiedy?
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 18.07.2011 o godz. 22:12.
snikki_(konto-usuniete)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez snikki_(konto-usuniete)