snikki napisał(a):

|
Szkoda, jak widzę deszcz przed meczem to automatycznie mam czarne myśli. Przypomina się od razu ostatni (katastrofalny) mecz z Górnikiem Zabrze i zaczynam modły żeby jako tako nasi zagrali.
|
A w tle slychac "Levadia, Levadia" i od razu przypomina sie deszczowy mecz w Sosnowcu

Pora przerwac ta deszczowa passe
