Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2025
Stary 18.07.2011, 21:56
snikki napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, jak widzę deszcz przed meczem to automatycznie mam czarne myśli. Przypomina się od razu ostatni (katastrofalny) mecz z Górnikiem Zabrze i zaczynam modły żeby jako tako nasi zagrali.
A w tle slychac "Levadia, Levadia" i od razu przypomina sie deszczowy mecz w Sosnowcu Pora przerwac ta deszczowa passe
Odpowiedz cytując