upr napisał(a):

|
Myślę, że wiele zależy od pogody jutrzejszego dnia, a niestety zapowiada się deszczowy wtorek.
|
Szkoda, jak widzę deszcz przed meczem to automatycznie mam czarne myśli. Przypomina się od razu ostatni (katastrofalny) mecz z Górnikiem Zabrze i zaczynam modły żeby jako tako nasi zagrali.
Co do biletów, na pewno dobijemy do 20.000.