Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 18.07.2011, 21:42
upr napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że wiele zależy od pogody jutrzejszego dnia, a niestety zapowiada się deszczowy wtorek.
Szkoda, jak widzę deszcz przed meczem to automatycznie mam czarne myśli. Przypomina się od razu ostatni (katastrofalny) mecz z Górnikiem Zabrze i zaczynam modły żeby jako tako nasi zagrali.

Co do biletów, na pewno dobijemy do 20.000.
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 18.07.2011 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując