wiślak 86 napisał(a):

Doradźcie mi.
Czy lepiej kupić garnitur w jakimś sklepie "firmowym" typu Vistula czy Zara czy uszyć na miarę u krawca?
Chodzi oczywiście o prezencję tego garniaka oraz jakość wykonania.
|
No to jak kupić garnitur to raczej bym się skupił na markach które zajmują się tylko szyciem tego typu rzeczy a przynajmniej na tym opierają swoją pozycję. Zara to jest casual, szwarc mydło i powidło. Może modne ale prestiżu w tym nie ma za bardzo.
Od zary bardziej bym wolał kupić w tej cenie dwa garnitury na tandecie, nawet jak się zestarzeją szybciej to szybciej wymienisz.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.