Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3912
Stary 18.07.2011, 21:30
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
niech mi ktoś raz a dobrze napisze..czy Wisełkę można będzie obejrzeć jutro tylko w Polsacie Sport czy tez w otwartym nie mówię tutaj o opcji oglądania przy R22 ale z UK jest trochę za daleko;/;/;/;/ pozdrowienia!! aha i jeszcze pytanko moze ktos sie orientuje..ile w tej platformie IPLA trzeba będzie zapłacić za transmisje?opłaca sie ściągać? bo nie chce niepotrzebnego syfu na kompie robić.dziękuje za odp
Ja oglądałem na Ipli pierwszy mecz ze Skonto zapłaciłem za transmisje 5zł a jeżeli chodzi o jakość to Bajka
You'll Never Walk Alone!
Odpowiedz cytując