Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
heyah_pozytywny
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
22775
18.07.2011, 21:15
Gdzie Waszym zdaniem najlepiej szukać mieszkań w Krakowie (mam na myśli np. strony internetowe, gazety) dla 2, góra trzech studentów?
,,Kibic jest od tego by wspierać swoją drużynę, a nie by wspierać najlepszych"
heyah_pozytywny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heyah_pozytywny
Znajdź inne posty napisane przez heyah_pozytywny