niech mi ktoś raz a dobrze napisze..czy Wisełkę można będzie obejrzeć jutro tylko w Polsacie Sport czy tez w otwartym

nie mówię tutaj o opcji oglądania przy R22 ale z UK jest trochę za daleko;/;/;/;/ pozdrowienia!! aha i jeszcze pytanko moze ktos sie orientuje..ile w tej platformie IPLA trzeba będzie zapłacić za transmisje?opłaca sie ściągać? bo nie chce niepotrzebnego syfu na kompie robić.dziękuje za odp