Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3909
Stary 18.07.2011, 20:43
niech mi ktoś raz a dobrze napisze..czy Wisełkę można będzie obejrzeć jutro tylko w Polsacie Sport czy tez w otwartym nie mówię tutaj o opcji oglądania przy R22 ale z UK jest trochę za daleko;/;/;/;/ pozdrowienia!! aha i jeszcze pytanko moze ktos sie orientuje..ile w tej platformie IPLA trzeba będzie zapłacić za transmisje?opłaca sie ściągać? bo nie chce niepotrzebnego syfu na kompie robić.dziękuje za odp
Ostatnio edytowane przez vip2008 : 18.07.2011 o godz. 20:49.

Odpowiedz cytując