Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2006
Stary 18.07.2011, 20:16
Uważam, że gra będzie toczyć się do pierwszej bramki. W Rydze nawet kiedy Skonto straciło bramkę nadal grali swoją "murarkę". Tutaj w Krakowie kiedy stracą bramkę będą musieli zaryzykować, nawet podświadomie i ruszyć do przodu co rozwiąże worek z bramkami. Prędzej skłonny byłbym zaryzykować wynik 0:0 niż 1:0 dla Wisły. Jeżeli Wisła wygra to liczę, że minimum 2:0 lub 3:0. Nie wierzę w konsekwentne 90 min Łotyszy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując