|
Ja to mam chociaż nadzieję, że wraz z wejściem nowych koszulek będzie możliwość kupna oficjalnej koszulki adidasa(identycznej jak pilkarze) ale że zamiast loga SA, bedzie Biała Gwiazda. Na taką koszulkę mogę nawet 200 - 300zł wydać. Zwłaszcza, że to zakup raz na kilka lat. Na BG na koszulkach piłkarzy nie robię sobie nadziei.
Cały czas nie mogę zrozumieć, czemu Basałaj szkodzi na szkodę spółki i rezygnuje z kasy jaką zarobiłby po wprowadzeniu koszulek z BG. Przecież sprzedaż na 100% wzrosłaby w stosunku do koszulek z logiem SA.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|