|
I am what I am
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.
Offline
|
#2335

18.07.2011, 20:06
|
Ivory1906 napisał(a): 
|
Panowie nie wiem czy wiecie ale dzis w wiadomosciach RMF FM byla podana informacja ze dach na stadionie WKSu musi byc obnizany o okolo 3-4 metry i stadion zostanie oddany z 3-4 miesiecznym opoznieniem. Nie doslyszalem tylko co jest powodem tego. Moze ktos ogarniety by powiedzial bo taka pomylka to nie jest mala fuszerka.... :/
|
Nie WKSu a na Śląskim:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...nia,nId,350546
|
|