Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50433
Stary 18.07.2011, 20:05
Tylko pamiętajcie, że już przed kontuzją Boguski był beznadziejnym skrzydłowym. On jest dobry jako cofnięty napastnik. Nie widzę dla niego miejsca w formacji, którą gra nasz trener. Skrzydło? Nie żartujcie. Pozycja Maora? Już prędzej, ale też nie do końca to. Dla niego idealna by była współpraca w pierwszej linii z Genkovem, ale dwójką w ataku nie będziemy grali. Chyba jednak, tak jak napisał riv, Boguś będzie przymierzany na skrzydło, co dodatkowo czyni jego zadanie powrotu do formy trudniejszym. W Wiśle ciężko się wraca po kontuzji, a już szczególnie, jak nie ma dla ciebie miejsca w taktyce. Chyba, że Maaskant odkryje Rafała na nowo. Ogólnie to jakoś nie widzę szans na dojście Boguskiego do formy u nas, wypożyczenie może być najlepszą opcją dla wszystkich.
Ostatnio edytowane przez Awe : 18.07.2011 o godz. 20:09.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując