mitmichael napisał(a):

|
Zwłaszcza, ze mial podobno propozycje z Rosji a tam to na pewno moglby dostac bardzo duze pieniadze
|
Cytat:
-Poważnie interesowało się Panem na przykład Fulham Londyn, a wybrał Pan Lecha. Trochę to pogmatwane.
-Były różne propozycje i zapytania, ale dogadałem się z Lechem, bo padły konkrety. Nie mogłem czekać w nieskończoność. Poza tym dziś przeszłość nie ma już znaczenia.
|
W sumie po tym wywiadzie ja osobiście patrze przychylniejszym okiem na odejścia Dolhy i Kokoszki.Myślę,że głównym powodem ich odejścia było mydlenie oczu i brak profesjonalizmu w naszym klubie.Oczywiście całkowicie ich to nie usprawiedliwia..