FraMat napisał(a):

Też uważam, że drhtv jest najlepsze. Przy dobrym internecie jakość jest bardzo dobra. Natomiast tomciotv nigdy mnie nie przekonywało.
sorry za kryptoreklame.
Jednoczesnie oświadczam, że nie jestem w żaden sposób związany z tą stroną ani jej właścicielami
|
Najbardziej irytujace jest notoryczne przerywanie meczow nie liczac sie z ogladaczami.
I zmienianie planu transmisji.
Poza tym jakosc fantastyczna .. lapa podlanczam do tv i meczyk mam na "wypasie"
natomiast drhtv tez jakosc fajna.. tylko czesto przerywa co dla widza spragnionego meczu swojej ukochanej druzyny jest wiecej niz wqrwia*ce.