Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3908
Stary 18.07.2011, 19:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Też uważam, że drhtv jest najlepsze. Przy dobrym internecie jakość jest bardzo dobra. Natomiast tomciotv nigdy mnie nie przekonywało.
sorry za kryptoreklame.

Jednoczesnie oświadczam, że nie jestem w żaden sposób związany z tą stroną ani jej właścicielami
Najbardziej irytujace jest notoryczne przerywanie meczow nie liczac sie z ogladaczami.
I zmienianie planu transmisji.
Poza tym jakosc fantastyczna .. lapa podlanczam do tv i meczyk mam na "wypasie"
natomiast drhtv tez jakosc fajna.. tylko czesto przerywa co dla widza spragnionego meczu swojej ukochanej druzyny jest wiecej niz wqrwia*ce.
Odpowiedz cytując