Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14507
Stary 18.07.2011, 19:13
Fragment z dzisiejszego wywiadu w PS z Adamem Cieślińskim napastnikiem Podbeskidzia:
PS: W poniedziałek klub ma zakończyć prace remontowe na stadionie miejskim. Czy PZPN zmieni decyzję i pozwoli wam grać w Bielsku - Białej?
AC: Wszyscy na to liczymy, bo przecież usunięto wszystkie usterki, jakie wytknęła nam komisja licencyjna. Pomagali nam przy pracach kibice i powstał nawet sektor dla gości.

Dzięki ci, o łaskawco. Wydarzenie epokowe w skali Polski - w BB mają już sektor dla gości!

Ciekawe jak będzie wyglądał pierwszy sezon w Ekstraklasie Podbeskidzia pod względem sportowym. Mogą zaskoczyć pozytywnie, podobnie jak Górnik Zabrze w poprzednim. Wielkich gwiazd nie mają ale za to kadra jest szeroka i wyrównana.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując