Fragment z dzisiejszego wywiadu w PS z
Adamem Cieślińskim napastnikiem
Podbeskidzia:
PS: W poniedziałek klub ma zakończyć prace remontowe na stadionie miejskim. Czy PZPN zmieni decyzję i pozwoli wam grać w Bielsku - Białej?
AC: Wszyscy na to liczymy, bo przecież usunięto wszystkie usterki, jakie wytknęła nam komisja licencyjna. Pomagali nam przy pracach kibice i
powstał nawet sektor dla gości.
Dzięki ci, o łaskawco. Wydarzenie epokowe w skali Polski - w BB mają już sektor dla gości!
Ciekawe jak będzie wyglądał pierwszy sezon w Ekstraklasie Podbeskidzia pod względem sportowym. Mogą zaskoczyć pozytywnie, podobnie jak Górnik Zabrze w poprzednim. Wielkich gwiazd nie mają ale za to kadra jest szeroka i wyrównana.