Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19168
Stary 18.07.2011, 18:01
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Wyjątkowy to tam jest pomysł w realizacji. U nas jakiegokolwiek pomysłu brak. Szatnia totalnie bez wyrazu, jak kazda inna - i o to mi chodzi.
...
A możesz zdradzić kto miałby pokryć koszty takiej "wyjątkowej" szatni?
Klub? Szczerze mówiąc jest parę rzeczy ważniejszych, na które wolałbym by klub przeznaczył te pieniądze.
Miasto? Jasne, napisz maila do Majchrowskiego (swoją drogą gdybym miał wybierać, to też by się znalazło parę rzeczy na stadionie, na które te pieniądze bardziej by się przydały).

Więc może z łaski swojej przestałbyś przynudzać w tym temacie.
Odpowiedz cytując