Wyświetl pojedynczy post
śródMieściak
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12198
Stary 18.07.2011, 17:17
Burliga miał być już w Ruchu, a tutaj pojawia się na dzisiejszym treningu Wisły ( zdj. nr 12 )

http://tsw.com.pl/galeria/album/Prze...to-18072011-72
Odpowiedz cytując