Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
śródMieściak
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
12198
18.07.2011, 17:17
Burliga miał być już w Ruchu, a tutaj pojawia się na dzisiejszym treningu Wisły ( zdj. nr 12 )
http://tsw.com.pl/galeria/album/Prze...to-18072011-72
śródMieściak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śródMieściak
Znajdź inne posty napisane przez śródMieściak