Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50426
Stary 18.07.2011, 17:08
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Boguski u nas nie ma szans się odbudować. Jedynie wypożyczenie dla niego to optymalna rzecz.
No niestety mozesz miec rację
Przyklad chociazby Niedzielana pokazuje ze ciezko jest chlopakom po ciezkich kontuzjach dojsc do formy w klubie gdzie nie ma czasu na powolne ich wprowadzanie po kontuzji.
Chyba lepsza opcja byloby wypozyczenie na pol sezonu Bogusia
Odpowiedz cytując