Gordian napisał(a):

|
Boguski u nas nie ma szans się odbudować. Jedynie wypożyczenie dla niego to optymalna rzecz.
|
No niestety mozesz miec rację
Przyklad chociazby Niedzielana pokazuje ze ciezko jest chlopakom po ciezkich kontuzjach dojsc do formy w klubie gdzie nie ma czasu na powolne ich wprowadzanie po kontuzji.
Chyba lepsza opcja byloby wypozyczenie na pol sezonu Bogusia