|
BRAMKA: Wiadomo pozycja Pareiki jeśli nadal będzie prezentował się tak jak w tamtej rundzie wydaje się nie do podważenia.
OBRONA: Na lewej stronie jak na razie będzie grał Paljić chociaż zapewne Diaz będzie naciskał i niewykluczone że w trakcie rundy dojdzie do zmiany.
Prawa strona napewno będzie należała dla Lameya. Maaskant da mu duży kredyt zaufania bo to on firmuje jego transfer swoim nazwiskiem. Poza tym realne jest odejście Burligi wiec nie za bardzo z kim ma rywalizować Holender. Może z Jovanoviciem który także może grać po tej stronie defensywy.
ŚRODEK OBRONY: Chavez i kto? Jak na razie Jaliens. Miejmy nadzieje że wkrótce będą żelazną parą, chociarz czekam na lepsze mecze w wykonaniu Jaliensa. Gdy nadal będa mu sie przytrafiać w meczu chwile dekoncentacji być może mocniej na jego pozycję naciśnie Jovanović bądź Bunoza
LEWA POMOC: Iliev jest bardziej kreatywnym skrzydłowym niż Kirm wg mnie, mecz ze Skonto pokazał że szuka gry z Meliksonem i sadze ze w tym sezonie zobaczymy kilka ładnych bramek po niezlych klepkach miedzy nimi.
PRAWA POMOC: No pewnie Małecki ale czy w przypadku słabej formy nie zobaczymy tam Kirma/Ilieva?
ŚRODEK POMOCY: Na razie gramy dwójką defensywnych Sobol, Wilk i tak to będzie wyglądać z mocniejszymi rywalami pewnie. Ale być może partnerem Sobola/Wilka będzie Garguła/Jirsak. Napewno zobaczymy takie zestawienie. Nunez, kompletnie nie wiem czego sie po nim spodziewac.
ATAK: Genkow. Ale i Biton dostanie swoją szansę. W pierwszym meczu ze Skonto nasi napastnicy nie błysczezli. Im dalej powinno być lepiej.
A jak to bedzie wygladac w praniu
|